مشاوره مالیاتی

Tax Consultant

مشاوره مالیاتی

نظام مالیاتی کشور ما دارای قوانین متعددی است. تعداد زیاد این قوانین ازیک‌طرف و ابهام و تناقض در قوانین مالیاتی از طرف دیگر باعث شده است تا انجام این امور برای افراد عادی مشکل باشد. به‌طوری‌که اگر تنظیم صورت‌های مالی به بهترین شکل صورت نگیرید، ممکن است باعث هدر رفت منابع مالی شرکت شده و سازمان را دچار مالیات‌های اضافی کند. در این شرایط بهتر است از یک مشاور  مالیاتی کمک بگیرید.

انجام مشاوره مالیاتی – وکیل مالیاتی –  موسسه اندیشه تراز مهام

استفاده از مشاوره‌های یک وکیل مالیاتی به شما کمک می‌کند تا متحمل مالیات‌های بیهوده و جریمه‌های مالیاتی نشوید. درواقع با به‌کارگیری یک مشاوره خوب مالیاتی دیگر نگرانی بابت مالیات نخواهید داشت. چراکه باوجود یک مشاوره خوب، تمامی اسناد، قراردادها و صورت‌های مالی شما بدون هیچ مشکلی ثبت خواهد شد. درنتیجه می‌توانید در زمان مناسب نسبت به پرداخت مالیات اقدام نمایید.

دادرسی مالیاتی چیست؟

در حال حاضر برای پرداخت مالیات، سیستمی تحت عنوان خود اظهاری وجود دارد. بر این اساس مدیران کسب‌وکار موظف هستند که طبق محاسبات خود، میزان مالیات پرداختی شرکتشان را مشخص کنند. در این شرایط ممکن است که مالیات مشخص‌شده توسط شرکتی، از نظر کارشناس امور مالیاتی رد شده به‌حساب بیاید. درنتیجه ممکن است مبلغ مالیات دیگری را برای آن تعیین کند.

ازآنجایی‌که مبلغ مالیات جایگزین شده اغلب بیشتر است، مدیران کسب‌وکار باید از اظهارنامه خود دفاع کنند. به این شرایط فرایند دادرسی مالیاتی گفته می‌شود .

چرا نیاز به مشاوره داریم؟

اگر شما هم جزو کسانی هستید که فکر می‌کنید استفاده از مشاوره‌های یک وکیل مالیاتی کاری بیهوده است، باید بگوییم که سخت در اشتباهید. ازآنجایی‌که قوانین و مقررات مالیاتی به‌صورت ساده و مستقیم مطرح نشده است؛ بنابراین بهتر است که از یک مشاور مالیاتی در زمینه‌ی مسائل مالیاتی شرکت خود استفاده کنید.

یک مشاور مالیاتی حرفه‌ای به شما کمک می‌کند تا بتوانید سرمایه شرکت خود را حفظ کرده و یا سرمایه ازدست‌رفته را به شرکت بازگردانید. در غیر این صورت ممکن است مجبور باشید تا هزینه‌های اضافی را به‌عنوان مالیات پرداخت کنید.

 مزایای مشاوره مالیاتی

اگر بنگاه اقتصادی جدیدی را راه‌اندازی کرده‌اید و یا در کسب‌وکار خود ضرر کرده‌اید و یا دانش کافی برای محاسبه مالیات شرکت خود را ندارید بهتر است که از مزایای مشاوره‌ مالیاتی بهره ببرید. ازجمله این مزایا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 •  پرداخت حداقل مالیات با رعایت قوانین و آیین‌نامه‌های مالیاتی
 • دفاع از منافع مشتری هنگام حسابرسی مالیاتی
 • کاهش مالیات مشتری از طریق ارائه راه‌حل‌های مناسب با توجه به وضعیت شرکت
 • استفاده از تخفیف‌ها و معافیت‌های مالیاتی
 • حسابرسی قراردادها، اسناد و صورت‌های مالی
 • تنظیم لوایح مالیاتی به بهترین شکل ممکن

خدمات مشاوره مالی و مالیاتی – موسسه اندیشه تراز مهام

به دلیل اهمیت موضوع مالیات برای بنگاه های اقتصادی و همچنین نیاز مدیران و صاحبان کسب‌وکار به بهره گیری از افراد باتجربه و خبره در زمینه‌ فعالیت های مالی و مالیاتی مجموعه خود ، ما در موسسه اندیشه تراز مهام سعی کرده ایم تا با فراهم کردن انجام کلیه خدمات مالیاتی، بتوانیم شمارا در این امر یاری داده و به عنوان یک پشتیبانی مالیاتی تا حصول بهترین نتیجه در کنار شما باشیم.

برخی خدمات موسسه اندیشه تراز در زمینه مالیات و مشاوره‌ مالی و مالیاتی قابل ارائه شامل موارد زیر است:

  1. اصلاح پرونده‌ های مالیاتی

مشاور مالیاتی با تهیه و تنظیم گزارش‌های مالی، اصلاح پرونده‌ های مالیاتی را به‌گونه‌ای انجام می‌دهد تا به نقطه مطلوب و مورد نظر شما برسد.

  1. مالیات بر ارزش افزوده

مالیاتی که خریدار به فروشنده می‌پردازد، به‌عنوان مالیات بر ارزش افزوده شناخته می‌شود؛ اما فروشنده کالا باید در زمان معینی این مقدار مالیات را که توسط دولت تعیین می‌شود، به دولت بازگرداند. در صورت نیاز به مشاوره مالیات بر ارزش افزوده می‌توانید از مشاوره‌های ما بهره‌مند شوید.

  1. کاهش مالیات و معافیت های مالیاتی

استفاده از افراد باتجربه در زمینه‌ی مشاوره‌های مالیاتی به شما کمک می‌کند تا از معافیت‌ های مالیاتی و تخفیف‌هایی که دولت وضع می‌کند، اطلاع یابید؛ بنابراین یکی از خدمات ارائه‌شده در شرکت ما بهره‌مندی از معافیت ‌های مالیاتی است که باعث می‌شود تا مالیات کسب‌وکار شما براساس قانون کاهش یابد.

  1. تنظیم لوایح مالیاتی

گاهی ممکن است برای حل اختلافات مالیاتی، نیاز به یک نوشتار قانونی پیدا کنید تا بتوانید آن را به مقام قضایی ببرید و از حق خود دفاع کنید. به این نوشتار قانونی، لوایح مالیاتی گفته می‌شود. استفاده از متخصصان امر مالیاتی به شما کمک می‌کند تا با بهره‌مندی از مشاوره‌ های مالیاتی بتوانید لوایح مالیاتی خود را به‌خوبی تنظیم نمایید.

مشاورین اندیشه تراز همواره آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند

شما می توانید برای دریافت مشاوره‌ با کارشناسان مالی و مالیاتی موسسه اندیشه تراز مهام در تماس باشید.

خدمات ما شامل ارائه خدمات مالی و مالیاتی در تهران و استان البرز بوده و شما می‌توانید بهترین نوع خدمات مالی را با توجه به نیاز شرکت، سازمان و یا مجموعه خود دریافت نمایید.

ما با تمرکز بر روی نیازهای کسب‌ و کار شما، بهترین خدمات مالیاتی را در تهران و استان البرز به شما ارائه خواهیم داد تا برای شرکت یا موسسه شما کارگشا باشد.

شروع گفتگو
مشاوره آنلاین
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم ؟